Rząd jest w trakcie uzgodnień tzw. tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców. To rozwiązanie na trudny czas związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Każdy przedsiębiorca podejmuje jednak decyzje w swoim imieniu i decyduje o prowadzonej działalności. W przypadku najmniejszych przedsiębiorców, zawiesić działalność można tylko w sytuacji, kiedy nie zatrudniamy pracowników. Może to zrobić zdalnie lub minimalizując kontakt z urzędnikiem.

W załączeniu do Państwa dyspozycji wniosek o wpis do CEIDG w wersji pdf. Druk wniosku jest właściwy do zawieszenia, wznowienia działalności, otwarcia bądź zamknięcia działalności lub dokonania zmian we wpisie.

Należy go wydrukować, wypełnić drukowanymi literami, podpisać (zalecamy na marginesie dopisać kontaktowy nr tel) i dostarczyć do Urzędu Miejskiego. Zrobić to można na 2 sposoby: wysłać pocztą lub wrzucić do skrzynki kontaktowej przed wejściem UM. Jeżeli dysponujecie Państwo profilem zaufanym, cały proces można wykonać samodzielnie na stronie ceidg.gov.pl wybierając "złóż wniosek CEIDG".

Bezpośredni link do zawieszenia działalności: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG.CMS.ENGINE/?D;9afde6cc-3bc3-4533-8d8b-1164d445bbef

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading