Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że od tygodnia mamy do czynienia w polskich szkołach z tzw. nauczaniem na odległość. Również w gołdapskich szkołach. Mimo wprowadzanej od lat tzw. cyfryzacji szkół, w momencie próby okazało się, że nie ma żadnego centralnego systemu edukacyjnego, który pozwalałby na zdalne prowadzenie zajęć.


Wyrazy głębokiego współczucia Panu Markowi Zackiewiczowi
z powodu śmierci Ojca 
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  


Szanowni Państwo, sytuacja z jaką przyszło nam się zmierzyć pod względem społecznym jak i gospodarczym nie jest łatwa. Pandemia koronawirusa w coraz większym stopniu wpływa na kondycję lokalnych podmiotów gospodarczych jak i mieszkańców.

Gmina Gołdap wdraża kolejną formę informowania i przestrzegania mieszkańców. Straż Miejska apeluje o pozostanie w domach poprzez specjalne komunikaty głosowe nadawane w jeżdżącym po terenie miasta i gminy radiowozie.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że rząd jest w trakcie uzgodnień tzw. tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców. To rozwiązanie na trudny czas związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Każdy przedsiębiorca podejmuje jednak decyzje w swoim imieniu i decyduje o prowadzonej działalności.

Urząd Miejski w Gołdapi gromadzi zapas środków ochrony osobistej. To kolejny środek bezpieczeństwa podejmowany przez gminę Gołdap w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że w związku z pandemią koronawirusa w naszym kraju, gmina Gołdap cały czas podejmuje działania prewencyjne m.in. poprzez dezynfekcję miejsc publicznych, z których najczęściej korzystają mieszkańcy.

Urząd Miejski w Gołdapi przypomina o zakazie korzystania z obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Gołdap.

Jakie działania podjęła Gmina Gołdap w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce?

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że od 23 marca zmieniają się zasady funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi, który do odwołania będzie nieczynny dla interesantów.

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że akcja sadzenia 450 drzew na 450 lat Gołdapi, w porozumieniu z organizatorami, zostaje przeniesiona na jesień.


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading