Pani Krystynie Trzasko wieloletniej skarbnik gminy i Jej Rodzinie
wyrazy współczucia z powodu śmierci Zięcia 
 
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi  Pani Jolancie Sztabińskiej oraz Jej Rodzinie
wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci Męża
składają
Wojciech Hołdyński Przewodniczący Rady Miejskiej w Gołdapi wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Gołdapi
 Wyrazy głębokiego współczucia Naszej Drogiej Koleżance
Joli Sztabińskiej i Jej Bliskim z powodu śmierci Męża
składają
Tomasz Rafał Luto Burmistrz Gołdapi wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gołdapi 


Urząd Miejski w Gołdapi zawiadamia, że stowarzyszenie EGO Kraina Bociana zaprasza do konsultacji społecznych "Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru funkcjonalnego subregionu EGO na lata 2020-2030" wraz z "Prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru funkcjonalnego subregionu EGO na lata 2020-2030".

Zarządzenie burmistrza Gołdapi z 24 czerwca 2020r. w sprawie przeprowadzenia naboru na stanowisko urzędnicze ds. promocji w wydziale współpracy, komunikacji społecznej i funduszy zewnętrznych.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 wszystkim Uczniom życzymy beztroskich, zdrowych i bezpiecznych wakacji. Wielu słonecznych dni spędzonych w towarzystwie przyjaciół, ciekawych podróży oraz niezapomnianych wrażeń. Nauczycielom i Pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze podziękowania za wytrwałą pracę i życzymy, by wakacyjny okres był czasem odpoczynku i radości.

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że 26 czerwca Gołdap odwiedzi minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk. Spotka się z przedstawicielami beneficjentów Rządowego Programu "Klub" 2020.

Zawiadomienie o szkoleniu obwodowych komisji wyborczych w gminie Gołdap w wyborach prezydenta RP zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020r.

Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami niezwykle ważny moment - egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam dużo optymizmu i wiary we własne siły oraz pomyślnej kontynuacji nauki w wybranej szkole średniej. Trzymamy kciuki za oryginalne prace i trafne odpowiedzi!

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński

Zarządzenie burmistrza Gołdapi w sprawie przeprowadzenia naboru na stanowisko urzędnicze ds. windykacji należności podatkowych w Urzędzie Miejskim w Gołdapi.

Zarządzenie burmistrza Gołdapi w sprawie przeprowadzenia naboru na stanowisko urzędnicze ds. nadzoru inwestorskiego w wydziale infrastruktury i inwestycji komunalnych.

Zarządzenie burmistrza Gołdapi w sprawie przeprowadzenia naboru na stanowisko urzędnicze ds. komunikacji społecznej w wydziale współpracy, komunikacji społecznej i funduszy zewnętrznych.

Wszystkim tegorocznym maturzystom, życzymy wiary we własne siły i umiejętności. Niech trwające egzaminy okażą się znakomitym wstępem w dorosłe życie. Realizujcie swoje marzenia i pasje, zdobywajcie świat mądrze wykorzystując posiadaną wiedzę. Życzymy połamania piór!

Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto
Przewodniczący Rady Miejskiej w Gołdapi Wojciech Hołdyński

"Festiwal Zdrowia” to impreza promująca zdrowie organizowana w jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowisku Gołdap. Ma na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ma zachęcać do pracy nad sobą i dbania o swoje ciało.


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka