Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi zaprasza w sobotę kibiców do dopingowania uczestników turnieju piłki ręcznej, który odbędzie się w hali OSiR. Początek o godzinie 10:00.

Uczniowski Klub Sportowy Gołdap Zdrój zaprasza byłych i obecnych zawodników UKS Gołdap Zdrój oraz byłej sekcji tenisa stołowego UKS Jantar Gołdap do udziału w turnieju tenisa stołowego, który odbędzie się 22 stycznia w sali gimnastycznej SP2 w Gołdapi.

W ostatnią niedzielę Akademia Piłkarska 2017 Gołdap zorganizowała kolejny charytatywny turniej piłki nożnej dla dzieci ph. "Gramy dla Julka".

Mali piłkarze z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap zagrali dla chorego Julka. Rozegraliśmy Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci. W trakcie przerw licytowaliśmy gadżety piłkarskie min. piłkę z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok oraz koszulki kibicowskie i meczowe Piasta Gliwice.

18 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Bezledach odbyły się III Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Regionu Bartoszyce w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięli udział również gołdapianie. Zdobyli sześć miejsc na podium.

W dniach 10 i 11 grudnia na stadionie Jagiellonii Białystok oraz w hali sportowej trenerzy Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap uczestniczyli w konferencji dla trenerów piłki nożnej.

19 grudnia w hali MOSiR w Kętrzynie odbył się I Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving 2022. 34 zespoły chłopców rywalizowały w trzech konkurencjach: dwójek (2011 i mł.), trójek (2010 i mł.) oraz czwórek (2009 i mł.).

Zwycięstwem młodych siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi zakończył się półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej „2” chłopców. Rozegrany on został w Szczytnie.

11 grudnia w Olsztynie odbył się II turniej z cyklu Grand Prix Warmii i Mazur w tenisie stołowym w kategoriach skrzatów i żaków. W zawodach wystąpiły dwie zawodniczki z Gołdapi.

27 listopada w hali sportowej MOSiR w Grajewie odbył się XXII Podlaski Turniej Weteranów. O miejsca na podium rywalizowało 60 tenisistów stołowych z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

20 listopada w Olecku odbył się II Grand Prix Województwa Młodzików i Kadetów w tenisie stołowym. W zawodach wziął udział jeden uczestnik z Gołdapi - Kacper Święcki, który w kategorii kadet uplasował się na miejscu 13.

Dwie drużyny reprezentowały Akademię Piłkarską 2017 Gołdap na największym w woj. warmińsko-mazurskim halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci ph. "Mikołajki z Pisą Primavera Barczewo 2021".

7 listopada w Ostródzie odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Województwa Juniorów i Seniorów w Tenisie Stołowym. Punkty do klasyfikacji mistrzostw województwa zdobyli gołdapscy juniorzy: Dominik Święcki i Mateusz Marcinkiewicz.

Wielkim sukcesem gołdapskie pioruny zakończyły XVI Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się w dniach 6 i 7 listopada.

19 października w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Gołdapi odbył się Turniej Wojewódzki Licealiady Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców.

20 października po raz pierwszy w Gołdapi odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowych Zawodach w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

W dniach 30 i 31 października gołdapskie piorunki wzięły udział w II rundzie Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach w Kościerzynie. W imprezie wystartowało łącznie około 150 zawodników z całej Polski.

W dniach 23 i 24 października tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój rywalizowali w dwóch turniejach w Węgorzewie oraz Szczytnie. Był to bardzo udane występy gołdapian. W ciągu dwóch dni dwadzieścia pięć razy zajmowali miejsca na podium zawodów.