BOĆWINKA. 17 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Boćwince wybrali się do gołdapskiego Domu Kultury na spektakl "W krainie fantasy" w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia. Podczas przedstawienia dzieci miały okazję przenieść się do krainy wyobraźni i przez chwilę poczuć się jak bohaterowie utworów takich jak: "Hobbit, czyli tam i z powrotem", "Opowieści z Narnii" czy "Saga o wiedźminie". Młodą publiczność zachwyciła świetna gra aktorska, ciekawe kostiumy oraz oprawa wizualna. Przedstawienie niewątpliwie dostarczyło niezapomnianych emocji.

Po przedstawieniu uczniowie mieli okazję odwiedzić Placówkę Straży Granicznej w Gołdapi. Dzięki uprzejmości strażników mogli podglądać jak pracują, zwiedzić cele dla zatrzymanych oraz przejście graniczne. St. chor. SG Agnieszka Bernatowicz przybliżyła realia pracy strażników granicznych, ich zadania oraz odpowiedzialność jaka na nich spoczywa.

To był pełen wrażeń dzień, po którym uczniowie z uśmiechami wrócili do domów.

SP w Boćwince

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading