GOŁDAP. Nie żyje motocyklista - uczestnik wypadku na obwodnicy Gołdapi. 47-letni mieszkaniec Gołdapi mimo reanimacji zmarł.

GOŁDAP. Około 17:45 na skrzyżowaniu obwodnicy Gołdapi z drogą wojewódzką 650 doszło do wypadku. Zderzył się bus z motocyklem. Skrzyżowanie jest zablokowane. Trwa akcja służb ratunkowych.

OLECKO/GMINA GOŁDAP. Prokuratura Rejonowa w Olecku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 36-letniemu mieszkańcowi gminy Gołdap, którego oskarżono o posiadanie na dysku twardym swojego komputera treści pornograficznych z udziałem małoletnich i ich rozpowszechnianie.

GOŁDAP. Kierowca saaba chciał skręcić z drogi głównej w podporządkowaną. Jechał jednak za szybko i manewr się nie udał.

GOŁDAP. Dzisiejszej nocy na terenie miasta „zniknęło” co najmniej 25 banerów wyborczych Andrzeja Dudy - obecnego prezydenta i kandydata na prezydenta w nadchodzącym głosowaniu. W wielu miejscach, gdzie były powieszone, zostały tylko metalowe kółka mocujące. O kradzieży powiadomiona została policja.

GOŁDAP. Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu Krzysztofowi K. i 26-letniemu Bartoszowi W. Wspólnicy włamali się do klatki z butlami gazowymi, skąd ukradli 5 sztuk.

GOŁDAP. Do zapalenia się instalacji elektrycznej w jednej z lamp ulicznych przy parkingu między ulicami Partyzantów i Kombatantów doszło dziś wieczorem. Wydobywający się z lampy dym zauważył jeden z mieszkańców i powiadomił straż pożarną.

GOŁDAP. Wczoraj kilkanaście minut po godzinie 14 policjanci otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na środku ulicy Kościuszki koło osiedlowego sklepu stoi samochód dostawczy, z którego wyciekły płyny eksploatacyjne.

GMINA GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali rosyjską rodzinę, która przekroczyła granicę w niedozwolonym miejscu. Celem mieszkańców obwodu kaliningradzkiego były Niemcy.

GRABOWO. Do pożaru budynku mieszkalnego i przyległej do niego drewnianej byłej wieży strażackiej doszło ostatniej nocy w Grabowie. Strażacy o zdarzeniu zostali poinformowali o godzinie 23.

GOŁDAP. 19 maja kilkanaście minut po godzinie 20 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o pożarze altanki na terenie ogródków działkowych przy ul. Bagiennej.

GOŁDAP. Zakończyły się działania związane z zabraniem i wywiezieniem bomby z okresu II wojny światowej. Natrafiono wczoraj na nią podczas prac ziemnych między ulicami Wojska Polskiego i Polną.

GOŁDAP. Do nietypowej, ale i niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj popołudniu na ulicy Zielonej w Gołdapi. Idący ulicą mężczyzna się przewrócił i zaczął się mocno trząść. Zauważyli to pracownicy PWiK pracujący w pobliżu. Podnieśli alarm i poprosili będącego po służbie funkcjonariusza SG o pomoc.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali kierowcę audi, który miał 3-letni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

GOŁDAP. Do pożaru domu jednorodzinnego doszło dzisiejszej nocy w Gołdapi przy ul. Sportowej. Jedna osoba z poparzeniami została odwieziona do szpitala.

KOŚMIDRY. Wczoraj przed godziną 18 doszło do pożaru na terenie jednej z firm w Kośmidrach. W hali paliły się elementy wyciągnięte ze złomowanych samochodów (m.in. pianka poliuretanowa) i jedna z maszyn. W kilkugodzinnej akcji gaśniczej brało udział 19 strażaków.

GOŁDAP. W wielkanocny poniedziałek około godziny 18:20 na ul. Warszawskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mazdę. W trakcie legitymowania kierowcy funkcjonariusze ustalili, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto 26-letni Adam A. znajdował się w stanie nietrzeźwości.

GOŁDAP. Funkcjonariusze gołdapskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania, kradzieże i zniszczenia mienia, do których doszło na terenie ogródków działkowych.


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka