LISTY CZYTELNIKÓW. Lekarz rodzinny w GoldMedica złożył wypowiedzenie 2 miesiące temu. Dlaczego powiat i zarząd spółki milczeli? To jest jawne robienie ludzi w durnia. Dzisiaj zaszłam do przychodni POZ Goldmedica. Jest wywieszona kartka, że lekarza rodzinnego zastępują lekarze rodzinni w przychodni pana Sztabińskiego. Udałam się tam. Okazuje się, że to jest nieprawda. O co tu chodzi? Moje dziecko jest przeziębione. Do kogo mam się zgłosić? W przychodni pana Sztabińskiego powiedziano mi, że nie przyjmą mego dziecka.

Powiat jak i spółka Goldmedica nie zapewniły mi opieki lekarza rodzinnego. Zbliżają się dni świąteczne i myślę, że pan wiceprezes spółki i powiat pomyśleli, że jakoś tam będzie.

imię i nazwisko do wiadomości redakcji

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading