GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny prowadzi nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu Działaj Lokalnie 2021. Wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej, a także przewidują działania zmniejszające negatywne skutki epidemii. Wnioskodawcy na realizację zadania mogą otrzymać dotację do 6 tysięcy złotych.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe i grupy, mające siedzibę w gminach: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki i Pozezdrze. Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się na stronie stowarzyszenia: www.funduszgoldap.pl

Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora, który jest dostępny pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 24 maja br. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..