GOŁDAP. Wczoraj w hali OSiR odbył się koncert charytatywny na rzecz gołdapianki Michaliny Wołyniec, zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi. Dzięki hojności uczestników udało się zebrać 27.035 złotych i 83 grosze.

Michalina Wołyniec jest dzielną i uśmiechniętą czterolatką z przedszkola. Niestety od listopada ubiegłego roku toczy walkę z ciężkim przeciwnikiem - ostrą białaczką limfoblastyczną. Zebrane w niedzielę środki przekazane zostaną na pomoc w leczeniu małej gołdapianki.

 

Z ogromnym wzruszeniem chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w charytatywnym koncercie zorganizowanym dla naszej córeczki Michaliny. Państwa obecność była dowodem okazania wielkich serc i potrzebą niesienia pomocy małej dziewczynce na jej leczenie i późniejszą rehabilitację. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i pomocy przy koncercie. Gołdapianie jesteście wielcy! Ten dzień głęboko pozostanie w naszych sercach.

Michalinka z rodzicami

 

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading