GOŁDAP. 20 lutego odbyła się pierwsza w tym roku akcja krwiodawcza zorganizowana przez Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy współpracy z Terenową Stacją Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Ełku. Trzydziestu krwiodawców oddało ponad 13 litrów krwi.

Podczas zbiórki krwi obyło się wręczenie odznaczeń Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu. Prezes Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi Marcin Białous, działając z upoważnienia ministra zdrowia, wręczył odznaczenia gołdapskim krwiodawcom: Hubertowi Radzewiczowi oraz Tomaszowi Makowskiemu. Poprzez oddanie co najmniej 20 litrów krwi zasłużyli oni nie tylko na otrzymanie tego honorowego odznaczenia, ale przede wszystkim przyczynili się do pomocy drugiemu człowiekowi.

Gołdapscy krwiodawcy otrzymali już sześć odznaczeń od ministra zdrowia. Dziękujemy wszystkim za poświęcenie i dzielenie się częścią siebie z potrzebującymi.

Kolejna akcja krwiodawcza odbędzie się 19 marca.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading