GOŁDAP. Gołdapscy seniorzy spotkali się w swojej siedzibie z pełnymi po brzegi koszyczkami, aby razem uczcić walentynki. By docenić integracyjne spotkania tutejszego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, wydarzenie zaszczycili swoją obecnością gołdapscy włodarze: pani starosta Marzanna Wardziejewska, wicestarosta Andrzej Ciołek oraz Róża Popławka - przedstawicielka reprezentująca burmistrza Gołdapi, którzy poczęstowali zgromadzonych swoimi słodkościami, w zamian zaś otrzymali tutejsze smakołyki, a od szefowej słodkie serduszka walentynkowe.

Prezes Helena Łukaszewicz przygotowała całą oprawę tak, aby podopieczni czuli się tego wieczoru jak najlepiej. Salę pięknie udekorował na tę okoliczność Jan Piątkowski. Spotkanie jak zawsze na pamiątkę uwieczniał swoim aparatem fotograficznym suwałczanin Stefan Byro z małżonką Danutą, którzy od kilku lat są czynnymi i udzielającymi się związkowcami w tutejszym klubie. Do kawy znalazły się wypieki własnoręcznie wykonane przez związkowe panie. Henia Buczyńska zaserwowała wykwintne pączki, Cecylia Buczyńska-Buza z Anną Skrocką zafundowały wszystkim faworkowe mrowiska, za co pani prezes Helena doceniła wręczając im słodkie serduszka uznaniowe. Nikt nie stronił od rehabilitacji na parkiecie, bo to okazja na poprawienie kondycji. Przecież ogródki i dłuższe obcowanie z przyrodą są sezonowo mniej dostępne. W takt melodii nogi same rwały się do tańca. Wywijano w parach i kółeczkach, polki i oberki nie robiły różnicy. W chwilach odpoczynku zdolne panie, które piszą do szuflady, recytowały wiersze dla Walentych i Walentynek. W tak radosnej atmosferze wieczór minął jak jedna chwila.

Pani prezes Helena Łukaszewicz zaprasza wszystkich gołdapskich emerytów i rencistów, aby nie zaszywali się w swoich czterech kątach, lecz wychodzili do ludzi zapisując się do tutejszego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Takie integracyjne spotkania sprzyjają zdrowiu tak psychicznemu jak i fizycznemu. (CBB)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading