GOŁDAP. "Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go." Tak w dwóch zdaniach serwis Filmweb.pl opisuje polski film erotyczny, którego premiera była 7 lutego br. Powstał na podstawie opowieści Blanki Lipińskiej, a jego reżyserką jest Barbara Białowąs.

Film „365 dni” jest kolejnym, w którym możemy zobaczyć gołdapski akcent. W rolę ochroniarza głównego bohatera wcielił się bowiem gołdapianin Rafał Iwaniuk. To jednak nie jedyny w ostatnich kilkunastu miesiącach głośny film, w którym wystąpił. W ubiegłym roku aktora można było zobaczyć m.in. w filmie „Underdog”. Wystąpił też w serialach (np. „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz „ czy „Zakochani po uszy”, występuje też w aktualnie emitowanych w telewizjach reklamach komercyjnych.

Przedstawiamy kilka zdjęć z planu zdjęciowego „365 dni” oraz z premiery filmu. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć gołdapianina na dużym ekranie, zapraszamy do kina Kultura, gdzie film „365 dni” jest aktualnie wyświetlany.

 


fot. archiwum prywatne Rafała Iwaniuka

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading