GOŁDAP. W lutym 2019 roku podczas premiery filmu "Roma" miało miejsce spotkanie pierwszego małomiasteczkowego klubu filmowego, które poprowadziły dwie gołdapskie pasjonatki kina: Halina Jasińska i Aleksandra Król-Berut. Po osiemnastu projekcjach przyszła pora na mały jubileusz, który osłodzony został smakowitym tortem zjedzonym przez rekordową liczbę widzów.

Wczorajsze spotkanie uświetnił nominowany do Oscarów film dokumentalny produkcji macedońskiej. Poruszająca historia pięćdziesięcioletniej Hatidze, mieszkającej z chorą matką w opustoszałej macedońskiej wiosce, otrzymała od akademików nominację zarówno w kategorii dokumentalnej, jak i tej dedykowanej do tej pory fabułom.

Zapraszamy na kolejne projekcje. Najbliższa już 26 lutego o godz.18.00, a pokażemy film produkcji francusko-niemiecko-polskiej w reżyserii Roberta Schwentke pt. "Kapitan". (DK w Gołdapi)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading