GOŁDAP. Komendant wojewódzki policji nadinsp. Tomasz Klimek powołał dziś kom. Tomasza Jeglińskiego na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Gołdapi. Przez ostatnie kilkanaście tygodni był on pełniącym obowiązki zastępcy komendanta po odwołaniu z tego stanowiska mł. insp. Sylwestra Symonowicza.

Kom. Tomasz Jegliński jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w policji rozpoczął w 2003 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku. Od grudnia 2016 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Po powrocie do garnizonu warmińsko-mazurskiego, od 1 listopada 2019 roku pełnił obowiązki zastępcy szefa gołdapskich policjantów.
 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading