GMINA GOŁDAP. Zarząd Dróg Powiatowych w Gołdapi informuje, że od dziś do odwołania w związku z remontem zostanie wstrzymany ruch pojazdów przez most nad Gołdapą między Rożyńskiem Małym a Juchnajciami.

GOŁDAP. Pasjonują cię gry komputerowe? A może zdrowa rywalizacja? Przyjdź do Biblioteki Publicznej w Gołdapi, a być może spotkasz kogoś, kto ma podobne zainteresowania.

GOŁDAP, STAŃCZYKI. Happeningi wyborcze zorganizowane przez sympatyków kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego odbyły się dziś w Stańczykach i centrum Gołdapi.

GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do obejrzenia wystawy prac ołówkowych i pastelowych autorstwa Renaty Wójcik pt. „Ołówkowe inspiracje”.

GMINA GOŁDAP. Gdy przebudowywano drogę krajową nr 65, na odcinku Gołdap - Kozaki powstał ciąg pieszo-rowerowy. Miało to zwiększyć bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, poruszających się na tym odcinku. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie dba jednak o tę infrastrukturę.

POWIAT GOŁDAPSKI. Starosta gołdapski za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi w ramach tarczy antykryzysowej do końca czerwca udzielił pomocy przedsiębiorcom i organizacjom pozarządowym w kwocie 5.260.930,95zł.

KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. „Konkurs” MSWiA, w którym można było „wygrać” 800 tysięcy złotych na nowy wóz strażacki dla OSP, jest już rozstrzygnięty. Niestety, mieszkańcy gmin wchodzących w skład powiatu gołdapskiego nie skorzystali z szansy.

GOŁDAP. Trwa modernizacja ul. Ustronie w Gołdapi. To inwestycja powiatowa. Już w tym tygodniu na jezdni pojawi się pierwsza warstwa asfaltu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie... słupy elektryczne znajdujące się na jezdni. Czy coś tu poszło nie tak?

POWIAT GOŁDAPSKI. Znane są już wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich w powiecie gołdapskim. Najwięcej mieszkańców poparło kandydata PiS Andrzeja Dudę (40,04%). Drugi wynik otrzymał Rafał Trzaskowski (31,32%), trzeci Szymon Hołownia (18,39%). W gminie Dubeninki Andrzej Duda uzyskał ponad połowę głosów mieszkańców (54,69%).

KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. Trwają wybory prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Frenwencja na godzinę 17 w powiecie gołdapskim wyniosła 39,98%.

KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. Trwają wybory prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Głosowanie rozpoczęło się o godzinie 7:00 i potrwa do 21:00. Czy już byłeś w lokalu wyborczym i oddałeś swój głos?

GOŁDAP. Zalewany parking i klatki schodowe przy każdym większym deszczu to problem, z jakim borykają się mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Kościuszki w Gołdapi. Dziś troje włodarzy miejskich poprosiło burmistrza o odpowiedzi na kilka pytań z tym związanych.

GOŁDAP. Plakat wybroczy na ogrodzeniu jednostki wojskowej, plakat na ogrodzeniu powiatowej nieruchomości po byłej komendzie policji, plakaty na kontenerach na odpady tekstylne - w tych miejscach zawisły reklamy kandydata na prezydenta, choć nie powinny tam się znaleźć.

GALWIECIE. Mieszkańcy Galwieć powiedzieli stanowcze „nie” planom zbudowania na jeziorze Rakówek sztucznej wyspy dla ptaków. Ich protest okazał się skuteczny.

GOŁDAP. Pod obrady powiatowych włodarzy trafił projekt uchwały w sprawie zmiany wysokości diet radnych. Jeśli wejdzie w życie, część z nich co miesiąc otrzyma więcej niż obecnie.

GMINA GOŁDAP. Poranne opady deszczu spowodowały, część ulic była zalana. Zobacz zdjęcia internautów.

GOŁDAP. W ramach cyklu „Śladami historii: Jak przybyłem do Gołdapi” 22 czerwca odbyło się spotkanie z państwem Urszulą i Ryszardem Wrzoskami, zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi.

GOŁDAP/KRAJ. Sklep Tesco w Gołdapi znajduje się na liście 301 sklepów zakupionych przez Salling Group. Do 24 miesięcy od podpisania umowy, co nastąpiło 18 czerwca 2020r., sklep zmieni nazwę na Netto.

GOŁDAP. 18 czerwca pod hasłem „45 litrów krwi na 450-lecie Gołdapi” odbyła się akcja krwiodawcza zorganizowana przez Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ Terenową Stacją w Ełku.


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading