GOŁDAP. Czy jesteś za tym, aby wybory prezydenckie odbyły się 10 maja 2020 roku? To pytanie zadaliśmy wczoraj na naszym facebooku.

POWIAT GOŁDAPSKI. Weź telefon, nagraj filmik z wielkanocnymi życzeniami skierowanymi do rodziny, znajomych, przyjaciół, mieszkańców powiatu gołdapskiego i wyślij nagranie poprzez WhatsApp lub Viber na numer +48504475522. Wasze życzenia opublikujemy na święta na goldap.info i naszym facebooku.

GOŁDAP. Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że w powiecie gołdapskim na 7 kwietnia nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym lub kwarantanną na podstawie decyzji PPIS w Gołdapi oraz jest 97 osób, które przekroczyły granice RP 15 marca lub później i jest objętych kwarantanną na mocy przepisów rządowych (wraz z domownikami).

GOŁDAP. Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że w powiecie gołdapskim na 6 kwietnia nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym,1 osoba objęta jest kwarantanną na podstawie decyzji PPIS w Gołdapi oraz jest 68 osób, które przekroczyły granice RP 15 marca lub później i jest objętych kwarantanną.

GOŁDAP. Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zaprasza przedsiębiorstwa zatrudniające od 1 do 9 pracowników do składania wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

GOŁDAP. Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień, który w tym roku będzie inaczej przez nas wszystkich przeżywany. Trudny czas epidemii, doświadczenie cierpienia i niepewności stawia wiele pytań.

GOŁDAP. Starostwo Powiatowe w Gołdapi informuje, że w powiecie gołdapskim na 5 kwietnia nie ma osób objętych nadzorem epidemiologicznym,1 osoba objęta jest kwarantanną na podstawie decyzji PPIS w Gołdapi oraz jest 68 osób, które przekroczyły granice RP 15 marca lub później i jest objętych kwarantanną.

GOŁDAP. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi informuje, że na 4 kwietnia  nie ma osób objętych nadzorem sanitarnym oraz że jest 1 osoba objęta jest kwarantanną na podstawie decyzji PPIS. PPIS w Gołdapi nadal nie podaje w komunikatach informacji o osobach, które wróciły z zagranicy i są objęte kwarantanną. Taką informację przekazało wczoraj Starostwo Powiatowe w Gołdapi. Na 3 kwietnia takich osób było 68.

POWIAT GOŁDAPSKI. Na polecenie wojewody samorządy musiały przygotować miejsca do odbywania kwarantanny przez mieszkańców. Łączenie na terenie powiatu gołdapskiego takich miejsc jest gotowych kilkadziesiąt. Część z nich jest już zajęta.

GOŁDAP. 27 marca w KP PSP w Gołdapi odbyło się szkolenie w formie praktycznej z jednostkami ochotniczych straży pożarnych z obszaru powiatu gołdapskiego włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Związane było z pandemią koronawirusawirusa.

GOŁDAP. W związku ze stanem epidemii w Polsce, diecezja ełcka i Caritas Diecezji Ełckiej uruchomiły centrum kryzysowe. W naszym rejonie odpowiedzialnymi za akcję są ks. Mariusz Pawlina i ks. Janusz Niedźwiecki.

GOŁDAP. Od kilku dni wielu gołdapian niepokoi się widokiem wojskowych śmigłowców latających nad miastem. Na szczęście nie ma powodów do niepokoju.

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci z radiowozów apelują do mieszkańców powiatu o pozostanie w czasie epidemii w domach, a jeśli jest potrzeba wyjścia to unikanie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami.

GOŁDAP. Szanowna Pani Przewodnicząca, Szanowna Pani Starosto, jako niezrzeszeni radni od weekendu (20-22 marca) wnioskowaliśmy do Państwa o zwołanie w trybie nadzwyczajnym posiedzenia sesji Rady Powiatu w Gołdapi, gdyż jesteśmy zaniepokojeni nieoficjalnymi przekazami związanymi z niekorzystną sytuacją szpitala (oddziału wewnętrznego w spółce Gold Medica sp. z o.o.) oraz przygotowaniem służb powiatowych do przeciwdziałania COVID-19.


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading