Łapacz snów to dziś popularna ozdoba o charakterze etnicznym. Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do wypożyczalni dla dorosłych, gdzie można obejrzeć wystawę prac Katarzyny Jabłońskiej pt. „Łapacze snów”.

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza 13 lipca o godzinie 18:00 do kina Kultura na wakacyjne spotkanie małomiasteczkowego klubu filmowego. Dyskusja odbędzie się na temat filmu "Boscy", który wyreżyserowali Mariano Cohn i Gaston Duprat.

Do wypożyczalni dla dzieci w Bibliotece Publicznej w Gołdapi trafiły książki w języku ukraińskim, podarowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie.

W centrum Gołdapi na dzieci te najmłodsze jak i nieco starsze czekało dziś szereg atrakcji. Na powitanie wakacji Dom Kultury w Gołdapi zorganizował dwugodzinny piknik.

Do Biblioteki Publicznej w Gołdapi przyszły wczoraj dzieci z klasy 1B wraz z wychowawczynią Barbarą Hornostaj ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi w celu ostatniego zdania książek przed zakończeniem roku szkolnego.

Dziś kolejny raz z inicjatywy Janiny Pietrewicz grupa radnych miejskich wybrała się „sprzątać świat”. Z workami na śmieci byli na nasypie kolejowym i mostach w Botkunach, a także przy jeziorze Ostrówek.

Dziś odbył się tegoroczny rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz", zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi. Wzięło w nim udział kilkunastu rowerzystów. Trasa liczyła niecałe 20 kilometrów.

Platforma Obywatelska przygotowuje się już do najbliższych wyborów. Pod hasłem „Porozmawiajmy nie tylko o polityce” parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej mają odbywają spotkania z mieszkańcami w całej Polsce. W poniedziałek spotkanie z tego cyklu odbędzie się też w Gołdapi.

W najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się 24-godzinne drużynowe zawody wędkarskie ph. "Maraton Leszczowy Gołdap 2022" o puchar prezesa Gospodarstwa Rybackiego PZW Suwałki.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gołdapi zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w zajęciach grupowych ph. "Depresja wśród nastolatków".

Podczas dzisiejszego wspólnego posiedzenia komisji rady miejskiej w Gołdapi włodarze pozytywnie zaopiniowali projekt uchwały w sprawie udzielenia burmistrzowi Gołdapi wotum zaufania.

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza 25 czerwca na powitanie wakacji w parku miejskim. W programie wydarzenia dyskoteka pod chmurką, występy artystyczne, dmuchańce i wiele ciekawych atrakcji.

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zorganizował konkurs plastyczny ph. „Mój wymarzony zawód". Skierowany był on do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego. Zwycięzcami zostali: Grzegorz Kozłowski, Hubert Szeraszewicz i Kaja Kołodziejek.