SURMINY. Do interwencji zakończonej zatrzymaniem prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości doszło w sobotę w Surminach. Na drodze wojewódzkiej nr 650 przed godz. 16 policjanci ruchu drogowego zatrzymali 44-letniego mieszkańca Gołdapi, który jeepem jechał o 60 km/h więcej niż wynosi dopuszczalna prędkość. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy. 44-latek został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policja przypomina, że przypadku rażącego przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym tj. powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy dokument prawa jazdy w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

KPP ww Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading